VOLKSWAGEN ‘POLO’

Bugüne kadar gelmiş geçmiş en geniş Polo. Yeni POLO büyüdü ve degişti. Ayrıca yepyeni bir görünüm kazandı. Volkswagen ‘in Modüler Platform Yönetimi sayesinde önceki jenerasyonlara göre 94 mm uzayan AKS mesafesi,ona yalnızca dinamik bir görünüm kazandırmakla kalmıyor, aynı zamanda iç konfor alanının genişlemesini ve bagaj hacminin 71 lt daha genişleyerek tam 351 lt’ye ulaşmasını sağlıyor. Yeni POLO size diğerlerinden farklı kılan özelliklerinizi otomobilinize de kazandırabilme imkanı sunuyor. İsteğe bağlı olarak sunulan 3 farklı dekor seçenegiyle kullanıcıları farklı kılıyor. 1.Tropik Turuncu, 2.Resif Mavisi,  3.İpek Gümüş ile renklendirebilirsiniz. 14 farklı dış renk seçenegi ve etkileyici jantlarıyla araç sahibi olacakları farklı kılıyor. Çünkü Yeni POLO: sizin olmasını istediğiniz gibi olur. Yeni POLO bu güne kadar sadece üst sınıf  otomobillerde görmeye alışık olduğunuz pek çok yenilikçi kumanda ara birimi vardır. ”10.25” genişliğindeki yeni nesil Dijital Gösterge Paneli  ”Active Info Display” Volkswagen’de ilk defa Yeni POLO müşterilerine sunuluyor.Yenilenen arayüz tasarımlarıyla temel sürüş bilgilerinin  yanısıra bilgi, eglence sistemi ekranında görüntülenen  telefon rehberi, albüm kapağı, radyo istasyonu bilgilerini ve çok daha fazlasını kolayca takip etmenizi saglıyor.

5,9-6,0 lt (100km)                     4,1  lt(100km)                      4,7-4,8lt(100km)        14,9(0-100km/sn)       170 (km/s)

Şehir içi yakıt tüketimi          Şehir dışı yakıt tüketimi        Genel yakıt tüketimi     Hızlanma süresi          Maksimum hız

64.900.00 TL başlayan fiyatlarla VOLKSWAGEN showromlarında sizleri bekliyor…

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha
Sizden Gelen Yorumlar
Kategoriler